Informatyka

Centrum komputerowe Otulon
www.otulon.pl
http://www.otulon.pl/


Otulon dobrze wie, że utracenie ważnych danych może powodować duży stres. Z tego względu ich usługa jest zawsze szybka oraz profesjonalna. Odzyskiwanie danych z rozmaitych czytników takich jak dyski twarde czy pamięć flash może okazać się zbyt skomplikowanym zadaniem, dla kogoś bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy. Z tego względu warto jest zaufać tym specjalistom z Poznania. Oni wykonają usługę z zastosowaniem wszelkich wytycznych oraz z zachowaniem Twojej prywatności. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie.

Centrum Komputerowo Sieciowe Otulon
Bosa 15/10 60-125 Poznań
region: wielkopolskie
nr tel.: 514 944 099

Firma informatyczna RC2000
www.rc2000.net.pl
http://www.rc2000.net.pl/


W bogatej ofercie firmy RC2000 z Poznania znajduje się między innymi naprawa komputerów. Jeżeli komputer nagle zwolnił, długo się uruchamia lub przegrzewa, warto zapoznać się z pełną ofertą firmy. Naprawa komputerów prowadzona prze RC2000 z siedzibą w Poznaniu, obejmuje również ich czyszczenie wraz z konserwacją. Działając na rynku od 1996 roku, firma zdobyła niezbędne doświadczenie, dzięki czemu naprawy realizowane są w możliwie najkrótszym czasie, przy zachowaniu najwyższych możliwych standardów.

RC2000 Sklep Serwis Komputerowy Piątkowo
Jaroczyńskiego 22 60-692 Poznań
region: wielkopolskie
nr tel.: 61 825 36 42

Promocja oferty firmy
kielce.pozycjonowanielokalne.com
http://kielce.pozycjonowanielokalne.com/


Każda firm w Kielcach dąży do osiągnięcia lepszych wyników sprzedażowych i ciągłego rozwoju oferty produktów lub usług lub specjalizacji w określonej branży. Agencja reklamowa zatrudnia fachowców od marketingu i reklamy internetowej. Bazując na skutecznych działaniach SEO i SEM można dotrzeć z komunikatem do użytkowników zainteresowanych konkretną ofertą. Pozycjonowanie się opłaca i i tym wie wielu naszych klientów. Tradycyjne formy promocji nie są już tak skuteczne jak kiedyś. Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie http://kielce.pozycjonowanielokalne.com/adwords

Pozycjonowanie Lokalne
Półwiejska 32 61-888 Poznań
region: wielkopolskie
nr tel.:

http://www.isecure.pl/oferta/bezpieczenstwo-teleinformatyczne.html


Odpowiednio przeprowadzony audyt bezpieczeństwa informacji to najlepszy sposób na to, aby w praktyce sprawdzić czy dane zgromadzone na serwerach danego przedsiębiorstwa są wystarczająco chronione. Włamanie do systemu kończy się bowiem poważnymi problemami w funkcjonowaniu firmy, jak również bardzo negatywnie odbija się na jej reputacji. Eksperci z iSecure służą Państwu swoją profesjonalną pomocą w tej kwestii. Przeprowadzą oni symulowany atak na system bezpieczeństwa, aby potwierdzić jego wiarygodność. W przypadku nieprawidłowości, opracują najlepsze dla Państwa rozwiązania.

iSecure Sp. z o.o.
Żurawia 43 00-680 Warszawa
region: mazowieckie
nr tel.: 22 379 63 95

Tworzenie oprogramowania dedykowanego
www.codeconcept.pl
http://www.codeconcept.pl/


Informatycy z CodeConcept z branży programistycznej oferuje specjalizacje w tworzeniu oprogramowania dedykowanego. W naszej ofercie: aplikacje webowe, pisanie programów, programowanie na zlecenie, system dedykowany, tworzenie oprogramowania, tworzenie programów na zamówienie. Sprawdź też nasze urządzenia wbudowane i mobilne, doradztwo IT, szkolenia, tłumaczenia integracja systemów IT oraz systemów dedykowanych. Najlepszy zespół specjalistów z miasta Gliwic dostosuje do potrzeb oraz wymagań klienta pomysłu informatycznego. CodeConcept zaprasza na stronę codeconcept.pl oraz do kontaktu.

CodeConcept Sp. z o.o.
Toszecka 101 44-100 Gliwice
region: śląskie
nr tel.: 32 230 02 90