Medycyna

Zdrowe odchudzanie w Slimfood
http://www.slimfood.pl/
http://www.slimfood.pl/


Często osoby, które chcą się odchudzić nie wiedzą do końca jak się za to zabrać i jaki plan żywienia sobie ułożyć. W takich przypadkach z pomocą przychodzi dietetyk – wykwalifikowana osoba, która dzięki swojej wiedzy o prawidłowym funkcjonowaniu organizmu potrafi przygotować odpowiednią i zdrową dietę dla każdej osoby niezależnie od wieku i predyspozycji. W poradni dietetycznej w Gdańsku znajdą Państwo doświadczonych pracowników, którzy z przyjemnością pomogą zaplanować i przygotować dietę wszystkim klientom.

Slimfood
Józefa Wassowskiego 12/8, 80-225 Gdańsk,
region: pomorskie
nr tel.: 509964573

Q-Dent
http://qualitydent.pl/
http://qualitydent.pl/


Jeśli potrzebny Państwu jak najlepszy dentysta z Poznania, warto zainteresować się ofertą gabinetu Q-Dent, zlokalizowanego przy ulicy Starołęckiej. Gama wykonywanych tam zabiegów jest niezwykle szeroka i obejmuje między innymi endodoncję, znaną powszechniej pod nazwą leczenia kanałowego. Jest to nowoczesna metoda, która niesie ulgę w przypadku wystąpienia zapalenia tkanek lub ropnia, a jednocześnie pozwala zachować ząb. Ponadto, w gabinecie Q-Dent można zaopatrzyć się w trwałą i naturalnie wyglądającą protezę. O protezach dowiedzieć się więcej można po kliknięciu w ten link.

Q-Dent
Starołęcka 42, 61-360 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: +48 730 955 230

Klucz do dobrego samopoczucia
http://kreacjaciala.pl/dietetyk
http://kreacjaciala.pl/dietetyk


Osobom mających nadwagę, źle czujących się w swoim ciele potrzebny jest dobry dietetyk, który dobierając odpowiedni program poprowadzi Cie przez etap, który zmieni Twoje życie. Kreacja Ciała to doskonała okazja aby dokonać widocznych zmian, zachowując przy tym zdrowy rozsądek i pełną kontrolę nad swoim ciałem. Swoją siedzibę mają w Poznaniu. Z ich oferty skorzystało już wiele osób, które dzisiaj cieszą się piękną sylwetką i żyją pełnią życia. Dołącz do szczęśliwego grona osób, oczyść swój organizm ze zbędnych toksyn i poczuj ulgę.

Kreacja Ciała
Grodziska 14, 60-363 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 781 003 555

Nowoczesne rozwiązania w leczeniu
http://pietrzykowskaklaudia.pl/
http://pietrzykowskaklaudia.pl/


Klaudia Pietrzykowska to psycholog z dużą wiedzą oraz różnorodnym doświadczeniem. Wie, że czasami dla osoby potrzebującej pomocy najtrudniejszym krokiem jest pierwsze spotkanie. Ze względu na różnorodne potrzeby oraz chęć użycia nowoczesnych technologii, ma ona w swojej ofercie psychoterapię na Skype. Dzięki takiemu środkowi komunikacji, pacjenci nie są zmuszeni wychodzić z domu, aby uzyskać niezbędną pomoc. Jest to ogromne udogodnienie dla tych, którzy ze względu na swój skomplikowany stan fizyczny lub psychiczny nie są w stanie wyjść z domu.

Pracownia Psychologiczna Zmiana
Rymera 5/5, 40-048 Katowice,
region: dolnośląskie
nr tel.: 508 796 659

Skuteczny stomatolog
http://stomatologiasignum.pl/
http://stomatologiasignum.pl/


Dentysta w większości nie przywodzi dobrych skojarzeń. Poznań jest jednak takim miejscem, gdzie w dzielnicy Grunwald mieści się gabinet stomatologiczny, który wyróżnia się przyjazną atmosferą. Gabinet stomatologiczny Signum stawa nie tylko na profesjonalizm, ale również na dobre samopoczucie pacjenta. Od teraz wizyta u dentysty nie musi kojarzyć się ze stresem i bólem. Pani doktor Małgorzata Bielińska zadba o to, abyś czuł się dobrze nawet w fotelu dentystycznym.

Gabinet Stomatologiczny Signum
Księżycowa 3/20, 60-281 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 61 226 57 48

Sprawdź ofertę
http://www.chodyra.pl/
http://www.chodyra.pl/


Pragnę Państwu zaprezentować ofertę Centrum Ortodoncji i Implantologii Chodyra, które posiada na terenie kraju kilka gabinetów stomatologicznych, m.in. w Zgorzelcu, Jeleniej Górze, Bolesławcu oraz Lubaniu. W każdym z tych gabinetów pracuj kadra wyszkolonych stomatologów, którzy w połączeniu ze swoją wiedzę, umiejętnościami i nowoczesnym sprzętem bardzo starannie wykonują swoja pracę. Dzięki miłej atmosferze i profesjonalnemu podejściu, każdy pacjent jest zawsze zadowolony i chętnie do nich powraca. Spróbuj i TY.

Chodyra Clinic - Centrum Implantologii i Ortodoncji
ul. Garncarska 1A/1, 59-700 Bolesławiec,
region: dolnośląskie
nr tel.: 75 644 44 88

Rzetelna oferta
http://www.stomatologiarodzinna.pl/
http://www.stomatologiarodzinna.pl/


Jeśli potrzebny Państwu świetnie wykwalifikowany dentysta z dzielnicy Targówek w Warszawie, najlepszym rozwiązaniem będzie Gabinet Stomatologii Rodzinnej. Stworzony został ze wspólnej pasji do stomatologii, jaka połączyła dwie siostry. Już od 14 lat z powodzeniem leczą one pacjentów następnych pokoleń. Oferta gabinetu jest bardzo bogata, jako że pracują tam dentyści specjalizujący się w różnych dziedzinach. Można tam poddać się zabiegowi z zakresu chirurgii stomatologicznej, jak również dokonać aplikacji implantu czy też wykonać protezę uzębienia.

Stomatologia Rodzinna
Ludwika Kondratowicza 18/408, 03-285 Warszawa,
region: mazowieckie
nr tel.: 22 301 02 62

Lekarz rodzinny
http://poradnia-staroleka.com.pl/
http://poradnia-staroleka.com.pl/


Serdecznie zapraszamy Państwa do Przychodni Rodzinnej Starołęka w Poznaniu gdzie przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany personel. Rzetelny i dokładny w swojej pracy internista skutecznie pomaga zdiagnozować przyczyny występujących objawów, podejmując odpowiednie metody leczenia dostosowane do indywidualnych predyspozycji każdego pacjenta. Jeśli szukasz szczegółowych informacji odwiedź naszą stronę klikając http://poradnia-staroleka.com.pl/kontakt.html

Poradnia Rodzinna Starołęka
Starołęcka 18, 61-361 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 61 8787132

Poradnia psychologiczna
http://www.ipp-alterego.pl/
http://www.ipp-alterego.pl/


Poradnia psychologiczna Ipp - Alterego w Wałbrzychu zaprasza na konsultacje i porady psychologiczne pomagające poprawić jakość życia i zwalczyć wszelkie problemy emocjonalne czy społeczne. Doświadczony i wykwalifikowany psycholog pomoże zastosować odpowiednie czynności, dzięki którym możliwa jest poprawa życia na każdej płaszczyźnie zarówno emocjonalnej oraz społecznej. Terapie dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz par. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie poradni http://www.ipp-alterego.pl/o-poradni/

IPP - ALTEREGO
Basztowa 19/14,(IVp), 58-316 Wałbrzych,
region: dolnośląskie
nr tel.: 725 472 752

Willa
http://www.willakakolowa.pl/
http://www.willakakolowa.pl/


Dom opieki Willa Kąkolowa to wspaniały dom spokojnej starości w Warszawie. Zwracamy uwagę na to, aby zapewnić jak najlepsze warunki dla osób starszych. Dom seniora to przestrzeń gdzie w przyjaznej atmosferze nasi mieszkańcy mogą przebywać krótko lub długoterminowo. Gwarantujemy opiekę rzetelnego personelu, a w razie konieczności także opiekę psychologiczną. Całodobowa opieka, posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet a także cisza i spokój składają się na poczucie bezpieczeństwa. Kierujemy na stronę internetową willakakolowa.pl gdzie możecie Państwo zobaczyć naszą galerię zdjęć z domu opieki Willa Kąkolowa.

Dom Seniora
Willa Kąkolowa

ul. Kąkolowa 35

04-848 Warszawa

region: mazowieckie

tel. nr tel.: 609-492-009
tel. nr tel.: 501-134-117