Pozostałe

Najlepsza opieka poporodowa
http://www.heget.pl/polozna/
http://www.heget.pl/polozna/


Jeśli potrzebna Państwu jak najlepsza położna w Poznaniu, z pewnością warto skontaktować się ze szkołą rodzenia Heget. Zatrudniają oni wysoko wykwalifikowane specjalistki, które w ciągu dwóch miesięcy bezpłatnie odwiedzają rodziców, aby kontrolować stan zdrowia noworodka oraz uczyć sprawowania nad nim opieki. Pomaga między innymi budować więź matki z dzieckiem i odpowiednio karmić piersią. Udziela również porad odnośnie szczepień, badań profilaktycznych i nie tylko. Liczba darmowych wizyt położnej u rodziców noworodka może wynosić od 4 do 6.

Heget - Bezpłatna szkoła rodzenia
Kanclerska 2, 60-327 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 795 884 422

Firma Enzo Forni
http://enzoforni.pl/galeria.html
http://enzoforni.pl/galeria.html


Piec opalany drewnem do pizzy to podstawa w uzyskaniu odpowiedniego smaku tej potrawy. Firma Enzo Forni, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, posiada w swojej ofercie właśnie taki piec. Jest to konstrukcja dopracowana pod wieloma względami, zarówno jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny jak i właściwości związane z akumulacją ciepła. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, piec tek który opalany jest drewnem, zużywa go tylko 6kg w ciągu godziny. Efekt w postaci idealnie wypieczonej pizzy z pewnością zadowoli każdego klienta.

Enzo Forni
Nowy Świat 26, 41-706 Ruda Śląska,
region: śląskie
nr tel.: 539367341

Dostępne dla wszystkich
http://www.czatcafe.pl/
http://www.czatcafe.pl/


Internet może być użyty do wykonania wielu zadań. Wiele osób korzysta z połączenia z siecią, by nauczyć się języka obcego, zaplanować jadłospis czy też zrobić zakupy. Duże zainteresowanie zyskały także czaty internetowe, które zrzeszają osoby chcące porozmawiać. Jedni robią to niezobowiązująco, ponieważ szukają jedynie oderwania od codzienności, inni szukają miłości, romansu czy też zawarcia bliższej znajomości. Jeśli interesuje Cię taka forma spędzania czasu, wejdź na Czat Cafe i dowiedz się więcej.

CzatCafe.pl
Przegródka Pocztowa nr 17, 42-693 Krupski Młyn,
region: śląskie
nr tel.: +48 518 589 613

Opakowania na każdą okazję - Golden Box
http://www.goldenbox.com.pl/opakowania-na-prezenty.html
http://www.goldenbox.com.pl/opakowania-na-prezenty.html


Firma Golden Box produkuje pudełka na prezenty w wielu różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. To od klienta zależy jakiej wielkości pudełko zamówi. Firma dostarczy dokładnie taki produkt jakiego klient potrzebuje. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że pudełka na prezenty firmy Golden Box doskonale sprawdzają się na wielu różnych uroczystościach. Są one oferowane w kilku wariantach, jako opakowania standardowe, okładkowe lub kuferkowe. Więcej szczegółów na temat oferty znajdą Państwo na stronie internetowej www.goldenbox.com.pl.

Golden Box
Włodowice 2, 57-400 Nowa Ruda,
region: dolnośląskie
nr tel.: 697 093 815

Firma SCRAP Nowy Tomyśl
http://scrapssw.pl/skup-surowcow-wtornych.html
http://scrapssw.pl/skup-surowcow-wtornych.html


Skup surowców wtórnych SCRAP z Nowego Tomyśla to godna zaufania, doświadczona firma, która chętnie podejmuje współpracę zarówno z przedsiębiorcami, jak i klientami prywatnymi. Dzięki ciągłej aktualizacji cen, są oni w stanie zasugerować Państwu niezwykle atrakcyjną stawkę za niepotrzebne odpady. Podstawią oni w określone miejsce specjalny kontener i zapewnią bezpieczny transport. Warto im sprzedać surowce wtórne, aby uzyskać dodatkowe środki finansowe, a jednocześnie zadbać o środowisko naturalne.

SCRAP
Zachodnia 10, 64-300 Nowy Tomyś,
region: wielkopolskie
nr tel.: 536-859-982

Akademia Małych Smoków w Warszawie
http://www.happycentre.pl/
http://www.happycentre.pl/


Akademia Małych Smoków to przedszkole zlokalizowane w Warszawie, posiadające swoje filie w dzielnicach Ursus oraz Niedźwiadek. Decydując się na usługi tego przedszkola, mają Państwo gwarancję, że dziecko weźmie udział w szeregu zajęć które pomogą mu w znacznym stopniu się rozwinąć. Począwszy od zajęć muzyczno-rytmicznych, aż po naukę języka angielskiego. Wszystko to oferuje przedszkole Akademia Małych Smoków w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie jakie posiada kadra przedszkola, gwarantuje, że Państwa dziecko trafi we właściwe ręce.

Akademia Małych Smoków
Władysława Bełzy 13/15, 02-495 Warszawa,
region: mazowieckie
nr tel.: 22 394 98 98
Przedszkole i żłobek - Akademia Małych Smoków
Josepha Conrada 7, 01-922 Warszawa,
region: mazowieckie
nr tel.: 22 423 34 34

www.bumaluban.pl
http://www.bumaluban.pl/wirtualne-biuro
http://www.bumaluban.pl/wirtualne-biuro


Dla osób, które nie mogą lub nie potrzebują biura czy siedziby na stałe, Buma Lubań przygotowało wirtualne biuro z siedzibą w Poznaniu. W ten sposób, ich klienci uzyskują nie tylko adres korespondencyjny, ale również możliwość rejestracji siedziby firmy, obsługę poczty, ale również i możliwość z korzystania z salki konferencyjnej na wypadek spotkania z potencjalnym klientem. To sprawia, że rozwój przedsiębiorstwa nie jest już niczym ograniczony. Jeśli interesuje Cię ta oferta, wejdź na stronę internetową.

BUMA LUBAŃ Sp. z o.o.
Romana Maya 1, 61-371 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 61 871 51 01

Najbogatsza z ofert
http://estelium.pl/lasery-i-medycyna-estetyczna/rozszerzone-naczynka-i-rumien/
http://estelium.pl/lasery-i-medycyna-estetyczna/rozszerzone-naczynka-i-rumien/


Pragnę Państwu przedstawić jedną z największych ofert zabiegów kosmetycznych w Bielsko-Białej. Oferta ta dotyczy Gabinetu kosmetycznego Estelium, który posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników i bogate doświadczenie. Jednym z wielu oferowanych zabiegów jest m.in. proces zamykania naczynek. Problemy naczyniowe skóry to dziś jeden z największych problemów cywilizacyjnych. W studiu Estelium zabieg ten wykonywany jest z wykorzystaniem technologii IPL. Jej efekty są naprawdę zadowalające. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej prezentowanego gabinetu urody. Zapraszam.

Gabinet kosmetyczny Estelium
Broniewskiego 39, 43-300 Bielsko-Biała,
region: śląskie
nr tel.: 731 031 701

Restauracja Foodie
http://www.e-foodie.pl/?obiady-dla-firm,22
http://www.e-foodie.pl/?obiady-dla-firm,22


Restauracja Foodie serdecznie zaprasza Państwa na pyszny lunch w centrum Poznania. Dzięki temu, że oferują oni jedzenie na wagę, każdy klient ma możliwość precyzyjnego dostosowania posiłku do swoich indywidualnych upodobań kulinarnych. Zawsze czeka na Państwa szeroka gama różnorodnych dań głównych, sałatek, dodatków, a także pożywne zupy i słodkie desery. Podczas spożywania potrawy, można cieszyć oczy panoramą Poznania, gdyż okno restauracji wychodzi na Stare Miasto. Pełna oferta znajduje się pod adresem: http://www.e-foodie.pl/

Foodie
Plac Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 690 288 546

Wieszaki ubraniowe
http://www.swiatwieszakow.pl/
http://www.swiatwieszakow.pl/


Chcąc utrzymać swoje ubrania w jak najlepszym stanie, warto zadbać o to, aby odpowiednio dopasować ich rodzaj do konkretnego modelu wieszaka, przeznaczonego do jego przechowywania w szafie. W ten sposób, unikniemy wielu niepożądanych konsekwencji, takich jak odgniecenia, rozciągnięcia lub nawet poważniejsze zniszczenia. Chcąc przechowywać marynarki, należy zaopatrzyć się w dostosowany do ich kształtu wariant, który zachowa właściwą strukturę ubrania i nie uszkodzi poduszeczek. Więcej informacji na temat typów wieszaków można znaleźć w polecanym artykule.

Kontakt:

Sprawdzam dane...