Prawo

Pomoc prawna
http://www.kancelariapuk.pl/prawomedyczne.html
http://www.kancelariapuk.pl/prawomedyczne.html


Jeśli domagasz się odszkodowania za błędy lekarskie i potrzebujesz kogoś, kto będzie reprezentował Cię w sposób rzeczowy oraz profesjonalny, skontaktuj się z Kancelarią Radcy Prawnego Macieja Puka z Poznania. Specjaliści tam pracujący charakteryzują się wysokimi kompetencjami oraz wieloletnim doświadczeniem przy prowadzeniu rozmaitych spraw, nie tylko tych związanych z odszkodowaniami. Zajmą się oni reprezentowaniem klientów w sporze z NFZ lub sądami. Dla tych, którzy są zainteresowani kontaktem, przygotowali oni stronę internetową.

Kancelaria Radcy Prawnego
Nowowiejskiego 43/13, 61-733 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: +48 601 703 237

Kamienica jak za dawnych lat
http://www.premiakompensacyjna.pl/
http://www.premiakompensacyjna.pl/


Dofinansowanie do remontu kamienicy - tym jest właśnie premia kompensacyjna. Wejdź na stronę internetową www.premiakompensacyjna.pl i zapoznaj się ze szczegółami świadczonych usług. Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu premii kompensującej remont kamienicy. Jeśli jesteś posiadaczem starej i zabytkowej kamienicy, która wymaga remontu, to koniecznie skontaktuj się z firmą Akant, która jest w stanie pomóc tobie w tej sprawie. Pozyskaj dofinansowanie do remontu swojej kamienicy i przywróć jej dawny blask.

Akant Rafał Chrostowski
Ugory 26/9, 85-132 Bydgoszcz,
region: kujawsko-pomorskie
nr tel.: 508 841 718

Profesjonalizm
http://adwokatsloboda.pl/
http://adwokatsloboda.pl/


Dzisiaj pragnę Państwu zaprezentować profil działalności, jaką prowadzi Pani Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel. Jest to własne Kancelaria Adwokacka, której główna siedziba mieści się w Gdańsku, z kolei filia w Malborku. Kancelaria ta funkcjonuje już prawie 10 lat na Polskim rynku obsługując w szczególności klientów z woj. pomorskiego. Pani Adwokat to także osoba z bogatą wiedzą i umiejętnościami prawniczymi, które potwierdzone są licznymi dyplomami i udziałami w różnego rodzaju sympozjów prawników. Działalność tej kancelarii jest gwarancją profesjonalizmu i zaangażowania w każdą sprawę swoich klientów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel
Strzelecka 7, 80-803 Gdańsk,
region: pomorskie
nr tel.: 793 028 401

Doświadczony mecenas
http://www.kancelariazielinski.pl/
http://www.kancelariazielinski.pl/


W Kancelarii Zieliński pracuje wyjątkowy adwokat, który od lat efektywnie prowadzi sprawy karne w Warszawie. Mecenas Rafał Zieliński dysponuje rozległą wiedzą na temat prawa, a także bogatym doświadczeniem w swojej pracy, co pozwala mu rozwiązywać powierzone sprawy najkorzystniej, jak to tylko możliwe. Niezależnie od tego, czy zostali Państwo pokrzywdzeni czy może bezpodstawnie oskarżeni, dzięki jego wsparciu, wszystko zostanie wyjaśnione zgodnie z prawdą. Analizuje on bowiem każdy detal i nie pozostawia żadnej sprawy bez rozwiązania.

Kancelaria Adwokacka Rafał Zieliński
aleja Solidarności 94, 01-016 Warszawa,
region: mazowieckie
nr tel.: 607 774 779

Profesjonalne porady
http://adwokat-swiebodzin.pl/
http://adwokat-swiebodzin.pl/


Miasto Świebodzin należy do tych, gdzie usługi świadczy nie jeden radca prawny. Kompleksową usługę dotyczącą pomocy z zakresu prawa rodzinnego, odszkodowań czy spraw karnych znajdziesz w kancelarii adwokackiej Bogusławy Kujbidy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo dobremu wykształceniu, adwokaci mogą pomóc tobie w wielu trudnych sprawach. Powiedzenie "nieznajomość prawa szkodzi" jest zawsze aktualne, a odwrotność tego powiedzenia pomaga znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych i najbardziej skomlikowanych sytuacjach.

Kancelaria Adwokacka Bogusława Kujbida
Plac Jana Pawła II 23/3, 66-200 Świebodzin,
region: lubuskie
nr tel.: 504 004 631

Profesjonalna pomoc
http://www.kancelariamojecki.pl/
http://www.kancelariamojecki.pl/


W Krakowie działa Kancelaria Mojecki, w której przyjmuje radca prawny doświadczony w prawie reklamy i pomocy w rozwiązywaniu problemu z nieuczciwą konkurencją, a także z opłatami półkowymi, z którymi dosyć często jeszcze można się spotkać. Działalność tego radcy prawnego dotyczy pomocy przedsiębiorcom odnośnie prawa reklamy jak i rozwiązywania problemów z konkurencją, która działa w sposób prawnie zabroniony. Aby zapoznać się z pełną ofertą jak i zdobyć więcej informacji o nieuczciwej konkurencji wystarczy przejść na stronę: http://www.kancelariamojecki.pl/nieuczciwa-konkurencja/

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego
Torfowa 2, lok. 2, 30 - 384 Kraków,
region: małopolskie
nr tel.: 505 975 749

Godny polecenia
http://www.adwokatsliwinska.pl/
http://www.adwokatsliwinska.pl/


Kancelaria Adwokacka Agnieszki Śliwińskiej to godna polecenia i sprawdzona firma z Gdańska. Która do każdej sprawy podchodzi z rzetelnością i zaangażowaniem, mając na uwadze dobro swojego klienta. Kancelaria zajmuje się m.in. sprawami prawnymi związanymi z alimentami, podziałem majątku, rozwodami oraz prawem pracy. Oferuje również usługi związane z doradztwem i obsługą prawną klienta indywidualnego oraz biznesowego. Obszerne informacje na temat prowadzonych usług znajdą Państwo po odwiedzeniu oficjalnej witryny. Serdecznie zachęcam.

Kancelaria Adwokacka Agnieszka Śliwińska
Długa 70/71 lok. 4, 80-831 Gdańsk,
region: pomorskie
nr tel.: 607-586-555

Ten człowiek pomaga rozwiązywać problemy
http://www.adwokatzlublina.pl/
http://www.adwokatzlublina.pl/


Jeżeli masz sprawę prawną, którą koniecznie musisz rozwiązać to potrzebny jest Ci adwokat. Lublin to miasto, gdzie działa pan Wojciech Osak. Jest to renomowany adwokat, który ma na swoim koncie mnóstwo wygranych spraw. Oddaj sprawy w ręce prawdziwego profesjonalisty. Wejdź na stronę adwokatzlublina.pl i sprawdź ofertę. Pan Wojciech specjalizuje się w wielu aspektach prawa, lecz jego głównym obszarem działania jest prawo cywilne. Adwokat Osak z pewnością pomoże Ci rozwiązać sprawę związaną między innymi z podziałem spadku, czy problemem z wynajmem nieruchomości.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Osak
Gabriela Narutowicza 59/15, 20-016 Lublin,
region: lubelskie
nr tel.: 509 167 721

Kolosionek
http://www.kancelaria-kolosionek.pl/
http://www.kancelaria-kolosionek.pl/


Kancelaria z Żar wykonuje usługi, które tyczą się kompleksowej pomocy prawnej obejmującej zagadnienia prawa cywilnego jak również karnego. Kancelarię cechuje kompetencja, dzięki czemu stara się dbać ze wskazaną precyzją o wszystkich zlecających, co stwierdzają nierzadkie referencje. Na witrynie internetowej kancelaria-kolosionek.pl umieszczony jest szeroki zakres prowadzonych spraw oraz ogólne zasady kooperacji, co daje możliwość na podstawowe zapoznanie się ze sposobem pracy. Z przyjemnością zapraszamy do skontaktowania się z mecenasami, którzy postarają się rozwiązywać wszystkie problemy prawne.

Kancelaria Adwokacka
ul. Podchorążych 8, 68-200 Żary,
region: lubuskie
nr tel.: 68 374 04 00

Bezpłatne Porady - podatki, darowizny, krs
http://www.eporady-prawne.pl/testamenty.html
http://www.eporady-prawne.pl/testamenty.html


Portal http://www.eporady-prawne.pl/ eporady-prawne to informacje prawne oraz http://www.eporady-prawne.pl/krajowy-rejestr-sadowy.html. Serwis, który zawiera informacje z zakresu darmowych porad prawnych. ePorady-Prawne.pl jako serwis prawny oferuje taką jak prawo karne, cywilne, handlowe, spółek, prawo pracy oraz prawo rodzinne i opiekuńcze czy też konkretne tematy ostatnio modne typu http://www.eporady-prawne.pl/ksiegi-wieczyste-odpis-online.html, http://www.eporady-prawne.pl/podatek-od-spadkow-i-darowizn.html, pieniędzy czy innej nieruchomości. Sprawdź już dziś na stronę internetową www.eporady-prawne.pl. Porady prawne dla Ciebie ze wzorami dokumentów do pobrania - bez żadnych opłat.

Kontakt:

Sprawdzam dane...