Przemysł Ciężki

Nowe piece CO
http://www.ogrzewanie-akapit.pl/kotly-na-pellet/
http://www.ogrzewanie-akapit.pl/kotly-na-pellet/


Każdy kto szuka nowego pieca do kotłowni może w sklepie internetowym znaleźć kotły na biomasę oraz piecyki na pellet. Firma poleca piece renomowanych wytwórców Artel i Lecha. Rynek rozwija się bardzo dynamicznie i firmy w każdym roku produkują urządzenia które mają na celu uzyskania jak najwyższych współczynników efektywności spalania. Sprawdź najnowsze rozwiązania i uzyskaj pomoc doradcy już teraz. Asortyment sklepu pozwoli wybrać urządzenie które spełni najważniejsze wymagania każdego klienta. Więcej informacji na stronie http://www.ogrzewanie-akapit.pl/nagrzewnice/

Ogrzewanie Akapit
Dąbrowskiego 96, 60-576 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 61 847 47 00

https://www.hkl.pl/
https://www.hkl.pl/serwis/czesci-zamienne
https://www.hkl.pl/serwis/czesci-zamienne


Firma HKL BAUMASCHINEN doskonale zna realia funkcjonowania firm z branży budowlanej i wagę ciągłości działania wszystkich urządzeń, dlatego też oferuje sprzęt oraz części jedynie niezawodnych, renomowanych producentów. Części do maszyn budowlanych takich marek jak New Holland czy Wacker Neuson cechują się wyjątkowo wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zapewniają efektywną i produktywną pracę urządzeń. W katalogu produktów firmy HKL BAUMASCHINEN znajdą Państwo zarówno części do silników maszyn budowlanych New Holland, jak i zamienniki do urządzeń hydraulicznych.

HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23, 60-462 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 61 665 79 00

Ekologiczne metody grzania
http://www.ajb-klima.com.pl/
http://www.ajb-klima.com.pl/


AJB Klima to przedsiębiorstwo, które od dziesięciu lat świadczy prace związane z wentylacją, pompami ciepła a także z agregatami wody lodowej w takich miastach jak Wrocław czyPoznań. Poza tym w szerokiej ofercie spółki zamówicie także panele słoneczne. AJB Klima stawia na wysoką jakość sprzedaży jak również profesjonalne doradztwo co dowodzi zadowolenie klientów. Pompy ciepła to skuteczna i tania metoda ogrzewania. Po szczegółowe informacje serdecznie namawiamy do zajrzenia na stronę internetową http://www.ajb-klima.com.pl/pompy-ciepla.html.

AJB Klima Poznań
Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 48 61 875 05 26

Pompy Dozujące
http://www.pompydozujace.com/
http://www.pompydozujace.com/


Firma Aqua-Trend oferuje pompy i systemy dozowania, które są używane w przemyśle spożywczym i używa się do tłoczenia materiałów lepkich. W sklepie dostępna jest pompa laboratoryjna oraz czujnik przepływu cieczy jest zrobiony z dobrej jakości części przez znanych producentów z Europy. Sklep sprzedaje między innymi pompy perystaltyczne laboratoryjne, silikonowe węże do pomp dozujących oraz czujniki przepływu i inne systemy dozujące. Polecamy asortyment portalu http://www.pompydozujace.com/. Więcej o pompach znajdą Państwo tutaj http://www.pompydozujace.com/pompach-perystaltycznych-pm-8.html.

Pompy Dozujace
ul. Lokatorska 11/6
93-021 Łódź
region: łódzkie
nr tel.: 794 977 777