Przemysł Lekki

Kalefaktor oferuje
http://czyszczeniedywanowkrakow.eu/
http://czyszczeniedywanowkrakow.eu/


W szczególności dla alergika, włosie dywanów i wykładzin jest bardzo szkodliwe, ponieważ w nich zawierają się liczne roztocza, które bardzo często powodują reakcję alergiczną. Aby się ich pozbyć, często nie jest wystarczające zwykłe odkurzenie, które może powodować, że alergeny tylko uniosą się w powietrzu. Jeśli zależy Ci na odpowiednim czyszczeniu, wjedź na stronę internetową firmy Kalefaktor z Krakowa. Tam znajdziesz szczegółowy, atrakcyjny cennik ich dokładnych oraz rzetelnych usług. Wykonane przez nich czyszczenie wykładzin sprawi, że z pewnością będziesz zadowolony z otrzymanego efektu.

Kalefaktor
Słomiana 2, 30-316 Kraków,
region: małopolskie
nr tel.: +48 603 642 623

Sklep internetowy oferuje
http://www.surowceprzemyslowe.pl/sklep/scierniwa/garnet-do-ciecia-woda/
http://www.surowceprzemyslowe.pl/sklep/scierniwa/garnet-do-ciecia-woda/


Technologia waterjet pozwala wykonywać bardzo dokładne cięcia strumieniem wody, nawet w trudnych do obróbki materiałach, np. w szkle. Krawędzie nie zostają przy tym utwardzone, a sam proces przebywa niesamowicie szybko. Można przy pomocy tej metody uniknąć też niepożądanych odkształceń oraz zadziorów. Do urządzeń bazujących na owej technologii potrzebna jest nie tylko woda, ale również specjalny garnet waterjet, który mogą Państwo zamówić w przystępnej cenie między innymi w sklepie internetowym SurowcePrzemyslowe.pl.

Surowce Przemysłowe
Gawrzyłowska 83, 39-200 Dębica,
region: podkarpackie
nr tel.: +48 609 644 206 nr tel.: +48 790 733 638

Biuto Techniczne Numa
http://www.bthnuma.pl/
http://www.bthnuma.pl/


Pompa tłokowa Rexroth a10vso to produkt sprzedawany przez biuro techniczno-handlowe Numa, które przez wiele lat zajmuje się zaopatrywaniem rozmaitych dziedzin przemysłu. Mają oni w swojej ofercie rozmaite produkty, takie jak układy hydrauliki siłowej, filtry hydrauliczne czy części zamienne do pomp. Ich asortyment można podzielić na armaturę przemysłową, hydraulikę siłową oraz technikę próżniową. Dowiedz się więcej o firmie na stronie http://www.bthnuma.pl/view/7. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nich artykułach, wejdź na stronę.

Biuro Techniczno Handlowe NUMA s.c.
Romana Maya 1, 61-371 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 693 372 578

Niezawodna i sprawdzona
http://www.docufield.com/pl/adresarki-i-otwieraczki
http://www.docufield.com/pl/adresarki-i-otwieraczki


Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego rozwiązania do obsługi korespondencji seryjnej w swoje firmie, zachęcam do zapoznanie się z ofertą Docufield. Oferta tej firmy obejmuje m.in. takie urządzenia jak kopertownice Neopost, terminale pocztowe, druk rolowy, drukarki do kopert oraz otwieraczki do listów. Docufield z Poznania to zaufana firma, która ceni sobie rzetelność i fachowość swoich usług i oferty dla każdego klienta. Firma posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie oraz zatrudnia wyłącznie wykształconą kadrę pracowników.

Docufield Sp. z o.o. Sp. k.
Polska 114, 60-401 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: 48 61 666 29 80

Renomowany producent
http://mpack.com.pl/
http://mpack.com.pl/


Firma MPack produkuje tuby kosmetyczne. Jest znana na rynku europejskim, ponieważ jej produkty słyną z bardzo wysokiej jakości. Wejdź na stronę internetową mpack.com.pl i zapoznaj się z dostępnym asortymentem. Jest tam dostępny kreator tub, który umożliwia zaprojektowanie własnego opakowania, które będzie spełniało wszelkie twoje oczekiwania. Wejdź na stronę i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Firmie zaufało już wielu renomowanych producentów. Decyzja należy do ciebie.

MPack Sp. z o.o.
Sobiekursk 26a, 05-480 Karczew,
region: mazowieckie
nr tel.: 22 780 05 00

Zakrętki od firmy OPEX
http://opex-wisniewo.pl/
http://opex-wisniewo.pl/


Zakład produkcyjny Opex w Wiśniewie to przedsiębiorstwo wytwarzające zakrętki do butelek. Ponadto przedsiębiorstwo udostępnia również maszyny gwintujące zakrętki oraz ręczne zaciskarki. Wiedza zdobyta przez ponad dziesięć lat produkcji pozwala na obsługę na doskonałym poziomie. Opex to wspaniały dostawca na rynku produkcyjnym dla klientów z oczekiwaniami, dlatego serdecznie kierujemy do skorzystania z usług producenta zakrętek do butelek - http://opex-wisniewo.pl/kontakt.html. Więcej informacji, oraz zdjęcia produkowanych artykułów możecie zobaczyć Państwo w internecie na stronie opex-wisniewo.pl.

OPEX
ul. Wiśniewo 34, 06-521 Wiśniewo,
region: mazowieckie
nr tel.: 23 655 74 50 nr tel.: 502 22 35 45