Przemysł Lekki

Kalefaktor oferuje
czyszczeniedywanowkrakow.eu
http://czyszczeniedywanowkrakow.eu/


W szczególności dla alergika, włosie dywanów i wykładzin jest bardzo szkodliwe, ponieważ w nich zawierają się liczne roztocza, które bardzo często powodują reakcję alergiczną. Aby się ich pozbyć, często nie jest wystarczające zwykłe odkurzenie, które może powodować, że alergeny tylko uniosą się w powietrzu. Jeśli zależy Ci na odpowiednim czyszczeniu, wjedź na stronę internetową firmy Kalefaktor z Krakowa. Tam znajdziesz szczegółowy, atrakcyjny cennik ich dokładnych oraz rzetelnych usług. Wykonane przez nich czyszczenie wykładzin sprawi, że z pewnością będziesz zadowolony z otrzymanego efektu.

Kalefaktor
Słomiana 2 30-316 Kraków
region: małopolskie
nr tel.: 603642623

Sklep internetowy oferuje
www.surowceprzemyslowe.pl
http://www.surowceprzemyslowe.pl/sklep/scierniwa/garnet-do-ciecia-woda/


Technologia waterjet pozwala wykonywać bardzo dokładne cięcia strumieniem wody, nawet w trudnych do obróbki materiałach, np. w szkle. Krawędzie nie zostają przy tym utwardzone, a sam proces przebywa niesamowicie szybko. Można przy pomocy tej metody uniknąć też niepożądanych odkształceń oraz zadziorów. Do urządzeń bazujących na owej technologii potrzebna jest nie tylko woda, ale również specjalny garnet waterjet, który mogą Państwo zamówić w przystępnej cenie między innymi w sklepie internetowym SurowcePrzemyslowe.pl.

Surowce Przemysłowe
Gawrzyłowska 83 39-200 Dębica
region: podkarpackie
nr tel.: 790733638

Biuto Techniczne Numa
www.bthnuma.pl
http://www.bthnuma.pl/


Pompa tłokowa Rexroth a10vso to produkt sprzedawany przez biuro techniczno-handlowe Numa, które przez wiele lat zajmuje się zaopatrywaniem rozmaitych dziedzin przemysłu. Mają oni w swojej ofercie rozmaite produkty, takie jak układy hydrauliki siłowej, filtry hydrauliczne czy części zamienne do pomp. Ich asortyment można podzielić na armaturę przemysłową, hydraulikę siłową oraz technikę próżniową. Dowiedz się więcej o firmie na stronie WWW. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nich artykułach, wejdź na stronę.

Biuro Techniczno Handlowe NUMA s.c.
Romana Maya 1 61-371 Poznań
region: wielkopolskie
nr tel.: 693 372 578

Niezawodna i sprawdzona
www.docufield.com
http://www.docufield.com/pl/adresarki-i-otwieraczki


Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego rozwiązania do obsługi korespondencji seryjnej w swoje firmie, zachęcam do zapoznanie się z ofertą Docufield. Oferta tej firmy obejmuje m.in. takie urządzenia jak kopertownice Neopost, terminale pocztowe, druk rolowy, drukarki do kopert oraz otwieraczki do listów. Docufield z Poznania to zaufana firma, która ceni sobie rzetelność i fachowość swoich usług i oferty dla każdego klienta. Firma posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie oraz zatrudnia wyłącznie wykształconą kadrę pracowników.

Docufield Sp. z o.o. Sp. k.
Polska 114 60-401 Poznań
region: wielkopolskie
nr tel.: 61 666 29 80

Renomowany producent
mpack.com.pl
http://mpack.com.pl/


Firma MPack produkuje tuby kosmetyczne. Jest znana na rynku europejskim, ponieważ jej produkty słyną z bardzo wysokiej jakości. Wejdź na stronę internetową mpack.com.pl i zapoznaj się z dostępnym asortymentem. Jest tam dostępny kreator tub, który umożliwia zaprojektowanie własnego opakowania, które będzie spełniało wszelkie twoje oczekiwania. Wejdź na stronę i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Firmie zaufało już wielu renomowanych producentów. Decyzja należy do ciebie.

MPack Sp. z o.o.
Sobiekursk 26a 05-480 Karczew
region: mazowieckie
nr tel.: 22 780 05 00

Zakrętki od firmy OPEX
opex-wisniewo.pl
http://opex-wisniewo.pl/


Zakład produkcyjny Opex w Wiśniewie to przedsiębiorstwo wytwarzające zakrętki do butelek. Ponadto przedsiębiorstwo udostępnia również maszyny gwintujące zakrętki oraz ręczne zaciskarki. Wiedza zdobyta przez ponad dziesięć lat produkcji pozwala na obsługę na doskonałym poziomie. Opex to wspaniały dostawca na rynku produkcyjnym dla klientów z oczekiwaniami, dlatego serdecznie kierujemy do skorzystania z usług producenta zakrętek do butelek - kontakt. Więcej informacji, oraz zdjęcia produkowanych artykułów możecie zobaczyć Państwo w internecie na stronie opex-wisniewo.pl.

Kontakt:

Sprawdzam dane...