Transport

Oferta i ceny przejazdów
http://www.modlintransfer.pl/transport-modlin-warszawa.php
http://www.modlintransfer.pl/transport-modlin-warszawa.php


Transport odbywający się na linii Modlin Warszawa w głównym stopniu oparty jest o przewóz pasażerów na i z lotniska w Modlinie. Pomimo niewielkiej odległości od stolicy transport ten jest utrudniony z uwagi na spory ruch na tym odcinku. Tutaj z pomocą przychodzi firma P.M. Trans, lepiej znana jako Modlintransfer. Ich doświadczeni kierowcy oraz wysokiej klasy auta sprawia, że transport na trasie Modlin Warszawa lub odwrotnie, będzie szybki, bezpieczny oraz komfortowy. Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć na stronie internetowej firmy, znajdującej się pod adresem www.modlintransfer.pl.

Taxi Modlin Transfer
Strażacka 51, 05-152 Czosnów,
region: mazowieckie
nr tel.: 733 205 205

ITC - specjalistyczne przewozy
http://www.transportchlodnia.pl/
http://www.transportchlodnia.pl/


Chłodnia przeznaczona do transportu produktów spożywczych pozwala na kontrolowany przewóz żywności w temperatura od -30 do 30 stopni celsjusza. Jest to o tyle istotne, ponieważ wiele produktów wymaga specjalnych warunków, aby można było je przetransportować. Eksperci z ITC Consulting zadbają by wszystkie towary bezpiecznie zostały dostarczone na wskazany adres. Swoje usługi świadczą na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Działają od 2002 roku rozpoczynając współprace z dużą zagraniczną firmą przy organizacji logistyki i dystrybucji produktów świeżych.

ITC
Dojazdowa 9b, 43-100 Tychy,
region: śląskie
nr tel.: +48 32 780 64 16

Przewozy Markrym
http://przewozy.markrym.pl/
http://przewozy.markrym.pl/


Jeśli potrzebne są Państwu busy do Niemiec z woj. lubuskiego, zachodniopomorskiego lub wielkopolskiego, warto już teraz skontaktować się z firmą MARKRYM. Wyróżniają się oni wysokim profesjonalizmem oraz uprzejmością, a także ogromną dbałością o posiadaną flotę. Każde z aut jest ciągle poddawane kontroli technicznej i w razie potrzeby – serwisowaniu. Ma to na celu zapewnienie Państwu bezpieczeństwa oraz zapobieganie opóźnieniom, które w przypadku np. podróży na lotnisko mogą być wyjątkowo kłopotliwe.

Przewozy Markrym
Dolomitowa 13, 66-400 Gorzów Wielkopolski,
region: lubuskie
nr tel.: +48 95 782 10 15 nr tel.: +48 605 920 292

Transbest
http://www.transbest-transport.pl/
http://www.transbest-transport.pl/


Jeśli potrzebny Państwu szybki i profesjonalny transport z Poznania lub okolic, firma Transbest to zdecydowanie godny polecenia partner biznesowy. Zawsze dowożą oni powierzone im mienie na czas i w idealnym stanie, dzięki zaaplikowaniu solidnych zabezpieczeń. Akceptują bardzo różnorodne zlecenia, od przewozu wielkich przedmiotów, po transport mniejszych towarów, umieszczonych w paletach. Dysponują autami o zróżnicowanej pojemności, aby klient mógł wybrać najbardziej korzystny dla siebie wariant. Z ich flotą pojazdów można zapoznać się po kliknięciu http://www.transbest-transport.pl/samochody.

Transbest
Przasnyska 3, 60-461 Poznań,
region: wielkopolskie
nr tel.: +48 518 402 129

Przewóz dużych części i maszyn
http://mx-cargo.pl/pl/transport-ponadgabarytowy/
http://mx-cargo.pl/pl/transport-ponadgabarytowy/


Biorąc pod uwagę jak ważny jest przewóz nie tylko maszyn wszelkiego rodzaju, ale też i części przemysłowych firma Maxi Cargo oferuje państwu swoje usługi w zakresie transportu ponadgabarytowego, który odbywa się tutaj z pomocą profesjonalnego sprzętu. Dla każdej przesyłki jest opracowywana specjalna trasa, która ma ustalić optymalny czas przewozu do jego odległości. Bogate doświadczenie, jakim dysponuje ta firma sprawia, że mogą być Państwo pewni ich rzetelności, a dodadtkowe ubezpieczenie każdego przewozu pozwoli Państwu spać spokojnie i zostawić na ich barkach trud wykonania usługi jaką jest w ich ofercie transport ponadgabarytowy.

Maxi Cargo
Os. E. Raczyńskiego 31/13, 62-020 Swarzędz,
region: wielkopolskie
nr tel.: 61 610 10 26

Radio Taxi
http://www.taxi919zakopane.pl/
http://www.taxi919zakopane.pl/


Flota taksówek pod nazwą https://plus.google.com/111288477753114517735/posts 919 oferuje przewozy osobowe całodobowo z darmowym przyjazdem po klienta, transfery na dworzec PKP, czy przewóz zakupów. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, a każdy ma możliwość do zarezerwowania auta na 8 osób. Flota www.taxi919zakopane.pl to zaufana firma, wyróżniająca się kulturalną obsługą a także niskimi cenami.

RADIO TAXI 919 s.c.
ul. Chyców Potok 8, 34-500 Zakopane,
region: małopolskie
nr tel.: 18 201 45 54